PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
plánování výroby, kontrola skladového hospodářství, dodržování HACCAP, ISF, dodržování předpisů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:
potravinářský průkaz, trestní bezúhonnost, zaměření na výsledek a dobré organizační schopnosti. Výhodou je praxe na podobné pozici

Nabízíme:
motivační odměny; zázemí silné společnosti; práci v atraktivním oboru, přátelský přístup a kariérní růst

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: vyroba@mesaverde-trade.com Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMESAVERDE s.r.o. - prac. Domaželice, Domaželice, areál bývalého zemědělského družstva Mzda minimálně19850 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

MESAVERDE s.r.o.
  • MESAVERDE s.r.o.
  • Kontakt : Michal Rašner
  • Telefon : +420 703 121 676
  • E-mail : vyroba@mesaverde-trade.com
  • Adresa : MESAVERDE s.r.o. - prac. Domaželice, Domaželice, areál bývalého zemědělského družstva

Klíčová slova

dodržování

nástup

atraktivním

podobné

pozicinabízíme motivační

odměny

zázemí

silné

společnosti

práci