PopisCV prosím zašlete na: veronika.krcova@experis.cz
Lokalita - Krnov

Náplň práce:
- Řízení chodu oddělení nástrojárny
- Vedení a rozvoj týmu (cca 50 lidí – obráběči, nástrojáři) - hodnocení, vzdělávání a rozvoj jednotlivců (tato zodpovědnost je zejména důležitá)
- Zodpovědnost za servis, údržbu a správné využití technologií
- Zodpovědnost za hospodaření (rozpočet a jeho čerpání) a organizaci oddělení
- Komunikace s externími dodavateli, zajišťování externích služeb
- Reporting nadřízenému

Požadavky:
- SŠ/VŠ strojírenské nebo min. 5 let praxe ve strojírenské výrobě
- Praxe z pozice mistra či vedoucího strojírenské výroby (nástrojárna – výhodou)
- Znalosti v oblasti obrábění a údržby tvářecích nástrojů
- Zkušenost s prací v SAP – výhodou
- Znalost anglického či německého jazyka – výhodou
- Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Společnost nabízí:
- Pouze ranní směny s pružnou pracovní dobou
- Příspěvek na penzijní a životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Systém Cafeteria
- Moderní technologické vybavení
- Školení a jiné vzdělávání
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrnov, Bruntál Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Krčová
  • E-mail : veronika.krcova@experis.cz
  • Adresa : Krnov, Bruntál

Klíčová slova

strojírenské

výhodou

zodpovědnost

praxe

rozvoj

vzdělávání

příspěvek

zkušenost

německého

anglického