PopisÚDRŽBÁŘ

Náplň práce:
- údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
- průběžné prohlídky budovy, prevence problémů
- údržba okolí budov

Požadujeme:
- manuální zručnost
- ŘP sk. B
- praxe na obdobné pozici výhodou

Nástup: dohodou – možný ihned
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: nejedla@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu Ekol Energo, Křenová 65, 602 00 Brno

Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T17:06:11

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 543 531 674
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

práce

adresu

údržbářnáplň

zašlete

možný

ihned místo

výkonu

brnov

případě

vašeho