PopisNáplň práce:
- Tvorba cenových nabídek a návrh technického řešení
- Vyhledávání obchodních příležitostí v daném regionu
- Aktivní prodej svěřeného portfolia výrobků
- Komunikace se zadavateli a subdodavateli
- Běžná administrativa, reporting

Požadujeme:
- Zkušenosti s obchodní činností
- Dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost
- Organizační schopnosti
- Ochotu cestovat
- Řidičský průkaz skupiny "B" podmínkou
- Pozitivní přístup

Nabízíme:
- Zázemí české výrobní firmy s dvacetiletou tradicí na trhu
- Přátelský kolektiv
- Služební automobil, notebook, mobilní telefon
- Platové ohodnocení dle dosažených výsledků
- Možnost podílet se na vývoji nových výrobků
- Nástup dle dohody, možný ihned
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Mlýnům 80, Janovice, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

TOPSET s.r.o.
  • TOPSET s.r.o.
  • Kontakt : Petr Bouzek
  • Telefon : +420 774 588 159
  • Adresa : K Mlýnům 80, Janovice, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

dle

náplň

notebook

podmínkou pozitivní

přístupnabízíme zázemí

české

výrobní

firmy

dvacetiletou

tradicí