PopisNáplň práce:
- Podpora při realizaci objednávek a nových zákaznických projektů ve stanovené lhůtě
- Odpovědnost za koordinaci a zpracování zákaznických poptávek
- Organizace a provádění porad pro náběh nových projektů
- Podpora péče o zákazníky
- Příprava kalkulace a nabídek
- Měsíční reporty pro nadřízeného
Vhodné i pro OZP
Pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.
Požadujeme:
- Středoškolské/vysokoškolské vzdělání, vhodné pro absolventy
- Jazykové znalosti: německý jazyk, anglický jazyk (úroveň pokročilý alespoň u jednoho z jazyků)
- Znalost systému Windows (Excel, Word, Power Point, MS Outlock, ostatní výhodou)
Nabízíme:
Perspektivu dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na dopravu, stravování, ŽP nebo PF, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: pí. Svobodová, pí. Čítková tel. 382 201 050, 736 760 341, email: vera.svobodova@f-plast.com, lucie.citkova@f-plast.com nebo osobně na adrese firmy.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKUNSTSTOFF- FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o.
  • KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o.
  • Kontakt : Věra Svobodová
  • Telefon : +420 382 201 050,736 760 341
  • Adresa : KUNSTSTOFF- FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

podpora

nových

zákaznických

jazyk

náplň

outlock

možnost

společnosti

rozvíjející

dynamicky