Popis
Předmět výběrového řízení:
Referent majetkové správy (hospodářka školy): katalog prací 1.01.04
Místo výkonu práce:
Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69
Kvalifikační předpoklady:
Minimálně úplné středoškolské vzdělání ekonomické, ukončené maturitní zkouškou. Praxe ve školství a v příspěvkových organizacích výhodou.

Pracovní náplň:
" Zabezpečování provozu školy po stránce hospodářské
" Zajišťování a organizace údržby a oprav majetku školy včetně ekonomického vyhodnocování vynaložených prostředků ve spolupráci s účetní a vedením školy
" Zařazování, odpisování majetku a sestavování odpisového plánu
" Pečování o hospodárné a včasné udržování celého objektu (malování, opravy) a jeho veškerého zařízení
" Vyhotovování objednávek, uzavírání smluv, kontrola dodávek a výkonu provedených prací a služeb, provádění nákupů, vedení evidence nabídek v souladu se zásadami pro zadávání veřejných zakázek vydaných KÚ
" Vystavování faktur a vedení jejich evidence
" Vedení evidence autodopravy
" Evidence veškerého majetku, ochranných pracovních pomůcek a prádla. Předávání zapsaných učebních pomůcek správcům sbírek.
" Řízení a kontrola provozních pracovníků (školník a uklízečky)
" Sestavování dohod o hmotné odpovědnosti a dohod o odpovědnosti za svěřené hodnoty
" Vedení evidence doplňkové činnosti (faktury, kalkulace)
" Vypracovávání kalkulací na pronájem prostor školy
" Vypracovávání statistických výkazů
" Sestavování návrhu rozpočtu ve spolupráci s ředitelem a účetní školy
" Přijímání cestovních účtů, jejich evidence a likvidace
" Komplexní zajišťování pokladní služby
" Kontrolování věcné správnosti faktur a ostatních účetních dokladů (zařazení a vyřazení majetku, změny stavu cenin, PHM)
" Evidence cenin
" Tvorba ekonomických směrnic
" Evidence a vyřizování pojistných událostí
" Vypracovávání podkladů pro účetní školy dle vnitřních směrnic
Požadavky:
" Uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, elektronická korespondence
" Orientace v platné legislativě
" Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat, samostatnost, součinnost s účetní školy
" Morální a právní bezúhonnost

Typ pracovní smlouvy:
Smlouva na dobu určitou na jeden rok se zkušební dobou na 3 měsíce

Platové ohodnocení:
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe.

Další informace:
Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz
Nástup: od 15. 4. 2019 (popřípadě dle dohody od 1. 5. 2019)

Podání nabídky:
Nabídka bude podána v českém jazyce písemně na adresu školy nebo elektronickou poštou ve formátu PDF na kancelar@oag.cz.

Lhůta pro podání nabídek: do 25. 2. 2019 do 12.00 hod.

Nabídka musí obsahovat:
" Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" Platný výpis z trestního rejstříku
" Kontaktní údaje
" Strukturovaný životopis

Harmonogram výběru uchazeče:
1. kolo: 25. 2. 2019 - hodnocení písemných nabídek hodnotící komisí
2. kolo: od 26. 2. 2019 - termíny osobních pohovorů s vybranými uchazeči budou domlouvány telefonicky, o postupu do 2. kola výběrového řízení budou uchazeči informováni 25. 2. 2019
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPivovarská 69/36, Vimperk I, 385 01 Vimperk Mzda minimálně16230 Kč Mzda maximálně26500 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

  • Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69
  • Kontakt : Jan Heřta
  • Telefon : +420 739 050 596
  • Adresa : Pivovarská 69/36, Vimperk I, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

školy

majetku

účetní

evidence

nabídek

prací

dle

pomůcek

spolupráci

nařízení