PopisOznámení o vyhlášení výběrového řízení

Tajemnice Městského úřadu v Klášterci nad Ohří vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo:

Referent/ka odboru komunikace a cestovního ruchu
(redaktor/ka Kláštereckých novin)

Místo výkonu práce: Městský úřad Klášterec nad Ohří, nám. Dr. E. Beneše 85, Klášterec nad Ohří
Platová třída pracovní pozice dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě: 10
Základní plat se pohybuje přibližně dle praxe cca od 20-25tisíc + osobní příplatek.

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Náplň práce:
- obsahová příprava Kláštereckých novin, odpovědnost za inzerci
- komunikace s grafikem a tiskárnou
- spolupráce na správě webových stránek a sociálních sítí
- tvorba a distribuce tiskových zpráv, spolupráce s médii
- tvorba propagačních tiskovin města
- tvorba a správa fotobanky města
- péče o klienty informačního centra, účast na veletrzích cestovního ruchu

Základní předpoklady pro výkon funkce:
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
- občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost ve smyslu § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- ovládání jednacího jazyka

Další požadavky:
- vynikající znalost českého jazyka
- schopnost formulovat poutavé texty
- základní orientace v grafických programech
- vysoká samostatnost a časová flexibilita
- výborné komunikační dovednosti
- znalost německého a/nebo anglického jazyka velkou výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Podání přihlášky:
Písemnou přihlášku, včetně příloh, je nutno doručit v zalepené obálce označené heslem "VŘ Referent/ka OKO - neotvírat" nejpozději do 08.03.2019 na podatelnu Městského úřadu Klášterce nad Ohří na adrese: Městský úřad Klášterec nad Ohří, náměstí Dr. E. Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří.

V případě dotazů je možno se obrátit na Dr. Ing. Radku Hodicovou, tajemnici městského úřadu, tel. 474 359 645, e-mail: hodicova@muklasterec.cz.

Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- kontaktní spojení
- datum a podpis uchazeče

Přílohy přihlášky:
- strukturovaný životopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- kopie dokladů, které osvědčují další znalosti
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu a stejně tak si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnám. Dr. Eduarda Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

Město Klášterec nad Ohří
  • Město Klášterec nad Ohří
  • Kontakt : Radka Hodicová
  • Telefon : +420 474 359 645
  • Adresa : nám. Dr. Eduarda Beneše 85, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Klíčová slova

klášterec

ohří

řízení

městského

úřadu

dle

beneše

vyhrazuje

právo

kláštereckých