PopisHledáte pracovní uplatnění v Dobřanech? Chtěl/a byste pracovat ve skladu na pozici skladníka BEZ FYZICKÉ ZÁTĚŽE? Preferujete dvousměnný provoz? Dojížděl byste do zaměstnání vlastním vozem? A přitom všem chcete pracovat v menší společnosti, kde jsou na směně max. 3 pracovníci?
Pro našeho významného klienta zabývající se logistikou hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SKLADNÍK/LOGISTIK.

Náplň práce:
* 100% pracovní doby obsluha VZV
* příprava materiálu na rampu/z rampy
* práce se skenerem

Informace:
* práci na HPP
* místo výkonu: Dobřany
* mzda 28.000Kč/měs (fixní mzda 25.000Kč/měs. + 3.000 bonus na dopravu (nezáleží na místě bydliště) + příplatky dle zákoníku práce
* 2směnný provoz (R/O)
* 25dní dovolené
* nástup do KMENOVÉHO STAVU
* stravenky v hodnotě 120Kč/směna
* příspěvek 1.500 na důchodové pojištění

Požadavky:
* spolehlivost
* zkušenosti s obsluhou VZV (NENÍ PODMÍNKA MÍT PLATNÉ OPRÁVNĚNÍ)
* základní znalost na PC
* vlastní automobil (místo výkonu práce Dobřany, někdy výjezd i do průmyslové zóny Mexico)

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437, emailem na petra.klimova@adecco.cz. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDobřany, Dobřany č.e. 58, 334 41 Dobřany Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T15:06:09

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Petra Klímová
  • Telefon : +420 602 535 437
  • Adresa : Dobřany, Dobřany č.e. 58, 334 41 Dobřany

Klíčová slova

provoz

pracovní

práce

práce

místo

pozici

výkonu

pracovat

byste