PopisPracovní doba: 6,30-15,00 hod. a 9,30-18,00 hod. (střídání pracovní doby v týdenních intervalech). Nástup možný i dle dohody.

Pracovní náplň:
přejímání zboží, kontrola dodacích listů, skladování, vychystávání zboží, příprava k expedici, obsluha zákazníků velkoskladu, udržování pořádku na přiděleném úseku skladu.

Požadujeme:
spolehlivost, trestní rejstřík bez záznamu, aktivní přístup, pozitivní myšlení a přesnost, znalost práce na PC

Nabízíme:
Stravování na pracovišti, kantýna, možnost prodloužení pracovního poměru a kariérového růstu, benefitní program, zvýhodněné volání přes T-mobile; čisté, klimatizované a suché prostředí

Zájemci se mohou hlásit do 17.2.2019:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: idornakova@krok-hranice.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 698 365 - paní Iva Dorňáková

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Iva Dorňáková
  • Telefon : +420 581 698 365
  • Adresa : Komenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

pracovní

hod

zboží

poměru

program

benefitní

růstu

kariérového

prodloužení

pracovního