PopisMísto výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách
Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly
Požadujeme: min. základní vzdělání, časovou flexibilitu, zodpovědnost
Nabízíme platové ohodnocení od 20.000 Kč/měs., docházkový bonus až 2.000 Kč/měs., zaměstnání ve stabilní společnosti,25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou Flexi pasy, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění , svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.
Kontakt: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCarrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
  • Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kárová
  • Telefon : +420 371 877 725
  • E-mail : iveta.karova@carrier-ref.cz
  • Adresa : Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách

Klíčová slova

práce

příspěvek

prostředí

kčměs

místo

pasy

bonus

zaměstnání

stabilní

společnosti25