PopisNástup možný IHNED. Pracovní doba je nerovnoměrně rozvržená, otevírací doba pondělí až neděle 08,00 - 20,00hod.; délka směny je 12 hodin.

Náplň práce:
prodej výrobků rychlého občerstvení (studené i teplé pokrmy);

Požadujeme:
praxi v oboru prodavač/ka - výhodou

Nabízíme:
možnost navýšení mzdy (po ukončení zkušební doby); stabilizační odměny a odměny z tržeb; stravenky; sick days

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jaromir.vinkler@desi.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 07,00 - 16,00hod.) na čísle 778 759 056 - pan Jaromír Vinkler Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKAJA s.r.o. - pracoviště Přerov, Galerie, Čechova 3491/26, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

KAJA s.r.o.
  • KAJA s.r.o.
  • Kontakt : Jaromír Vinkler
  • Telefon : +420 778 759 056
  • E-mail : jaromir.vinkler@desi.cz
  • Adresa : KAJA s.r.o. - pracoviště Přerov, Galerie, Čechova 3491/26, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

odměny

doba

pondělí

nástup

hlásit

zkušební

doby

stabilizační

tržeb

stravenky