PopisPROGRAMÁTOR/-KA INFORMAČNÍCH A DATABÁZOVÝCH SYSTÉMŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Navrhování technických řešení automatizačních systémů na základě analýzy požadavků zákazníků, programování informačních a databázových systémů, vytváření funkčních popisů k dodávanému technickému řešení a SW, uvádění zařízení do provozu u zákazníka
- Požadujeme: VŠ (příp. SŠ) vzdělání technického směru (optimální zaměření elektro, IT ...)znalost programovacích jazyků zejména PHP, Java, JavaScript, znalost SQL databází, zejména databáze MS SQL Server, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, systematičnost, logické myšlení, kreativita, schopnost přinášet nové nápady, uživatelská znalost OS Windows a MS Office, znalost AJ (NJ, RJ výhodou), ochota cestovat po ČR i do zahraničí, ochota učit se nové věci, ŘP skupiny B, výhodou znalost PLC/SCADA/HMI systémů
- Nabízíme: práci s moderními technologiemi, práci v kanceláři blízko centra v HK, flexibilní pracovní dobu, firemní benefity, platové ohodnocení v závislosti na znalostech a výkonu, práci s platformami, které jsou leadery na trhu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Ing. Světlík Vladimír, tel. 777 163 920, e-mail: vladimir.svetlik@autmes.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUTMES s.r.o. Kydlinovská, Kydlinovská 359/103, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

AUTMES s.r.o.
  • AUTMES s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Světlík
  • Telefon : +420 777 163 920
  • Adresa : AUTMES s.r.o. Kydlinovská, Kydlinovská 359/103, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

znalost

práci

výhodou

řešení

databázových

systémů

dobu

sql

informačních

systémů