PopisPROGRAMÁTOR/-KA PLC A HMI
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Navrhování technických řešení automatizačních systémů na základě analýzy požadavků zákazníků, programování PLC a SCADA/HMI systémů, jako např. Siemens, Allen Bradley, Wonderware apod., vytváření funkčních popisů k dodávanému technickému řešení a SW, uvádění zařízení do provozu u zákazníka
- Požadujeme: VŠ (příp. SŠ) vzdělání technického směru (optimální zaměření elektro, automatizace, IT ...), organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, systematičnost, logické myšlení, kreativita, schopnost přinášet nové nápady, uživatelská znalost OS Windows a MS Office, znalost AJ (NJ, RJ výhodou), ochota cestovat po ČR i do zahraničí, ochota učit se nové věci, ŘP skupiny B, výhodou znalost SQL databází, Visual Basic, C++, Java, PHP, apod.
- Nabízíme: práci s moderními technologiemi, práci v kanceláři blízko centra v HK, flexibilní pracovní dobu, firemní benefity, platové ohodnocení v závislosti na znalostech a výkonu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Ing. Světlík Vladimír, tel. 777 163 920, e-mail: vladimir.svetlik@autmes.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUTMES s.r.o. Kydlinovská, Kydlinovská 359/103, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

AUTMES s.r.o.
  • AUTMES s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Světlík
  • Telefon : +420 777 163 920
  • Adresa : AUTMES s.r.o. Kydlinovská, Kydlinovská 359/103, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

znalost

plc

dobu

práci

výhodou

ochota

řešení

systémů

databází

moderními