PopisProsíme o zasílání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na e-mail: lesing@lesingplus.cz
Náplň práce:
Příprava cenových nabídek pro realizaci staveb (dopravní, inženýrské a průmyslové stavby), příprava podkladů pro nabídky do veřejných zakázek, vyhodnocování poptávek a jejich zpracování, spolupráce s investory, dodavateli a stavbyvedoucími, dodržování požadavků systému řízení QMS, EMS, BOZP.
Požadavky:
SŠ nebo VŠ škola stavebního směru, praxe min. 2 roky, ŘP sk. B, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost.
Zam. výhody:
Možnost osobního a profesního rozvoje, stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční odhodnocení dle zkušeností a výběru, stravenky, příspěvek na PP

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLESING plus, spol. s r. o. - 002, Středisko dopravy, Chrástecká 2601/5, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

LESING plus, spol. s r.o.
  • LESING plus, spol. s r.o.
  • Kontakt : Anna Fischerová
  • Telefon : +420 377 237 438,377 320 975(7-15h)
  • E-mail : lesing@lesingplus.cz
  • Adresa : LESING plus, spol. s r. o. - 002, Středisko dopravy, Chrástecká 2601/5, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

prosíme

osobního

ems

bozp požadavky sš

škola

stavebního

směru

praxe

min

roky