PopisNáplň práce: Transformace z VVN na VN. Provoz transformátorů 16 MWA (stav oleje, teplota). Zařízení rozvodny 6 kV a 110kV. Kompresorová stanice (ovládání odpojovačů). Zodpovědnost za manipulaci na zařízení VVN. Obsluha zařízení v dozorně, komunikace s RD. Požadujeme:vyučen v oboru elektro,výhodou - 2 roky praxe na VVN, příslušný paragraf Vyhlášky 50/78 Sb, případně zaškolíme ,dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat v nepřetržitém směnovém provozu, samostatně se orientovat a rozhodovat na základě daných pokynů nebo vzniklých situacích,nést zodpovědnost za vykonanou práci a svěřená zařízení. Nabízíme: Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání.Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace. Odpovídající mzdové ohodnocení. Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti. Možnosti dalšího vzdělávání. 5 týdnů dovolené. Práci na směny a s ní spojené nadstandardní příplatky. Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů. Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy. Nástup možný ihned, pracoviště Sázava
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKAVALIERGLASS, a.s. - pracoviště Sázava, Sklářská 359, 285 06 Sázava Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T12:48:54

Společnost

KAVALIERGLASS, a.s.
  • KAVALIERGLASS, a.s.
  • Kontakt : Ladislava Bečanová
  • Telefon : +420 327 550 270,737 240 092
  • E-mail : kariera@kavalier.cz
  • Adresa : KAVALIERGLASS, a.s. - pracoviště Sázava, Sklářská 359, 285 06 Sázava

Klíčová slova

zařízení

práci

vvn

zodpovědnost

společnosti

závislé

stav

odměny

náplň

zaměstnance