PopisTyp pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Lokalita: Nový Bor
Obor: IT - software
Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační činnosti zaměřené na ekono-mickou oblast (účetnictví, fakturace, výkaznictví, rozpočet apod.). Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace. Vlastní pozice je součástí pro-jektového týmu.
Očekávané znalosti a dovednosti:
" SŠ, VŠ (nejlépe ekonomického směru, účetnictví)
" znalost práce s PC (MS Office, databázové systémy - výhodou, není podmínkou)
" dobré komunikativní schopnosti a vystupování
" řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
" trestní bezúhonnost
" časová flexibilita, schopnost učit se
" vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě
" aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
Co Vám nabízíme:
" zázemí stabilní společnosti
" dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče
(základní plat 25 00 Kč + měsíční, čtvrtletní prémie)
" pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
" možnost dalšího vzdělávání
" příjemné pracovní prostředí
" zaměstnanecké benefity
Profesně strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu haida@haida.cz nebo poštou na níže uvedenou adresu. K životopisu připojte zejména vyjádření k výše uvedeným požadavkům a kontaktní údaje pro písemný, elektronický a telefonický styk. Do předmětu emailu nebo záhlaví dopisu uveďte "konzultant - technik IT pro ekonomické agendy". Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost HAiDA s.r.o., IČO: 40229645, Gen. Svobody 802,47301 Nový Bor, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Společnost prohlašuje, že všechny zaslané materiály budou zpracovány a použity výhradně za účelem výběru a náboru uchazečů o zaměstnaní ve společnosti. Poskytnuté materiály budou zpracovávány do ukončení výběrového řízení.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny na webových stránkách společnosti HAiDA s.r.o.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNeurčeno PracovištěGen. Svobody 802, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

HAiDA s. r. o.
  • HAiDA s. r. o.
  • Kontakt : Alena Černošková
  • Telefon : +420 487 722 291
  • E-mail : alena.cernoskova@haida.cz
  • Adresa : Gen. Svobody 802, Arnultovice, 473 01 Nový Bor

Klíčová slova

pracovní

haida

práce

údaje

materiály

poskytnuté

údajů

společnosti

osobních

adresu