PopisNáplň práce:
broušení a ostření nástrojů pro obráběcí stroje; obsluha stolních a ručních brusek; kontrola výsledné kvality broušených nástrojů; úpravy řezných nástrojů pro obrábění nově zaváděných druhů materiálů

Požadujeme:
vyučení v oboru obráběč kovů; praxe výhodou; zájem o manuální práci; zručnost, přesnost; samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
zajímavou a stabilní práci v tradiční strojírenské výrobě; odměny; zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/relax); 5 týdnů dovolené; pracovní oděvy (včetně praní); zdravotní péči (vstupní, periodické a výstupní prohlídky); sociální program (odměny při pracovních a životních výročích); společenské, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance; další výhody dle platné kolektivní smlouvy

V případě zájmu prosím zašlete životopis na email: personalni@pspmachinery.cz nebo volejte
581 232 036.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

PSP Machinery s.r.o.
  • PSP Machinery s.r.o.
  • Kontakt : Martina Davidová
  • Telefon : +420 602 422 898
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

nástrojů

odměny

práci

výhody

týdnů

dovolené

pracovní

oděvy

včetně

program