PopisMísto výkonu práce:Drážďanská č.p. 827/76, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie
nanášení základních antikorozních nátěrů
opravy drobných poškození, vyrovnávání a broušení
dodržování optimalizovaných standardů výrobce
zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
výstupní kontrola kvality

Požadujeme:
praxe v oboru podmínkou
vysoké pracovní nasazení
pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
časovou dochvilnost a flexibilitu
schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:
nadstandardní finanční ohodnocení dle vlastní produktivity
možnost dalšího vzdělávání

nejprve je nutné zaslat profesní životopis na adresu Svoboda@smazikkladno.cz

Kontakt: nejprve je nutné zaslat profesní životopis na adresu Svoboda@smazikkladno.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDrážďanská 827/76, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

SMAŽÍK NORD s.r.o.
  • SMAŽÍK NORD s.r.o.
  • Kontakt : David Svoboda
  • Adresa : Drážďanská 827/76, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Klíčová slova

jednotlivých

adresu

životopis

profesní

zaslat

nutné

částí

důslednost

dochvilnost

loajalitu časovou