PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
POŽADUJEME:
- SŠ v oboru strojírenství, ekonomiky nebo podnikání
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- flexibilitu, samostatnost, komunikativnost, cílevědomost, spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
- vyřizuje objednávky a komunikaci se zákazníky společnosti
- pracuje s interními systémy
- zajišťuje dopravu, obalové materiály a přepravní dokumenty
- sleduje splatnosti faktur a organizuje vymáhání pohledávek
- zajišťuje odborné podklady pro ostatní oddělení
- spravuje logistická data na internetovém portále včetně svěřených projektů
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení
- dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
- pružná pracovní doba
- benefity v rámci programu Cafeterie, firemní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV. Opatrného 1050, 517 21 Týniště nad Orlicí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
  • ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Kutnarová
  • Telefon : +420 702 169 511
  • Adresa : V. Opatrného 1050, 517 21 Týniště nad Orlicí

Klíčová slova

zajišťuje

kontakt

dotované

ohodnocení

finanční

zajímavé

společnosti

mezinárodní

zázemí