PopisŽivotopisy zasílejte na wiewiorkova@seznam.cz nebo volejte na tel. 773 451 458 popř.
osobní kontakt na Brno, Pražákova 69
Náplň práce:
spolupráce poskytovateli finančních sužeb
zajištění odborné práce s manažerem
příprava podkladů pro schůzky
budování dlouholetých vztahů s klienty
sjednávání pojistných smluv (investice, úvěry...)
Co u nás uplatníte?
samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup, flexibilita a cílevědomost, profesionální a skvělou komunikační schopnost s klienty, zkušenosti s prodejem výhodou, min. SŠ/VŠ vzdělání, ŘP sk.B, nadstandartní finanční ohodnocení s možností růstu, motivační a vzdělávací porady, zvýhodněný firemní tarif, příspěvek na telefon, notebook a automobil, zázemí silné marketingové společnosti Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSMS finance, a.s.-prac.AZ Tower, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

SMS finance, a.s.
  • SMS finance, a.s.
  • Kontakt : Tereza Wiewiorková
  • Telefon : +420 773 451 458
  • Adresa : SMS finance, a.s.-prac.AZ Tower, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

životopisy

možností

komunikační

schopnost

klienty

zkušenosti

prodejem

výhodou

min

sšvš