PopisA11 z:11/2/2019 a:21/2/2019
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- výhodou ŘP sk. B
- praxe vítána.
Náplň práce:
- realizace a údržba zahrad, instalace závlahových systémů, obrubníků, robotických sekaček, výsadba a řez stromů a keřů
- založení trávníků, sečení, stavba drobných zídek, mulčování, pletí apod.
Nabízíme:
- možnost služebního vozu, telefonu.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMiroslav Kula - Zahrady levandula, pracoviště Frýdek-Místek, Místek, Ostravská 920, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně14000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

Miroslav Kula
  • Miroslav Kula
  • Kontakt : Miroslav Kula
  • Telefon : +420 724 813 607(10:00-16:00hod.)
  • Adresa : Miroslav Kula - Zahrady levandula, pracoviště Frýdek-Místek, Místek, Ostravská 920, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a11z1122019a2122019 požadujeme

pletí

založení

trávníků

sečení

stavba

drobných

zídek

mulčování