PopisNáplň práce:
" samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží a sjednávání kontraktů
" sestavování harmonogramů zásobování včetně vystavování objednávek a potvrzování faktur
" zajišťování bezproblémového provozu objektů školicího střediska a organizace údržby a oprav jednotlivých technologických zařízení
" zajišťování obsluhy kotelny, vzduchotechniky a náhradního zdroje elektrické energie
" zajišťování běžné údržby a provádění drobných prací - údržbářské, truhlářské, zámečnické, zednické, malířské, natěračské a instalatérské
" zajišťování a provádění dalších prací dle aktuálních provozních potřeb (péče o zeleň, pomocné práce při výrobě jídel vč. mytí nádobí, péče o hosty včetně obsluhy na baru, péče o pokoje v ubytovacím zařízení, úklid chodníků, dvora, sportovišť a celého areálu)
Požadujeme:
" SŠ vzdělání s výučním listem (obor elektrikář výhodou)
" praxe v oboru min. 3 roky
" schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost a přesnost
" řidičské oprávnění
" zdravotní průkaz
" odborná způsobilost min. dle § 5 vyhl. č. 50/1978 Sb. výhodou
Zaměstnanecké výhody4): " zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
" plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
" pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, mobilní telefon)

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNejvyšší kontrolní úřad 001, Slapy 288, 252 08 Slapy nad Vltavou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Nejvyšší kontrolní úřad
  • Nejvyšší kontrolní úřad
  • Kontakt : Lucie Wiedermannová
  • Telefon : +420 720 955 864
  • E-mail : kariera@nku.cz
  • Adresa : Nejvyšší kontrolní úřad 001, Slapy 288, 252 08 Slapy nad Vltavou

Klíčová slova

péče

dle

práce

min

údržby

včetně

dobu

obsluhy

prací

pečlivost