PopisPrvní kontakt e-mailem (zaslání životopisu),hubnerova@chytralekarna.cz
Společnost Pharmawell zabývající se maloobchodem a velkoobchodem v oblasti farmacie hledá do svého týmu sanitárku
Nástup dle dohody
Požadujeme:
- Aktivní přístup ke svěřeným úkolům, spolehlivost a zodpovědnost
- Schopnost týmové spolupráce
- Znalost práce na PC (důležité! Je zde hodně příjmu zboží do PC)
- Sanitárský kurz výhodou
- Zkušenosti s prací sanitárky a příjmem zboží vítány
Náplň práce:
- Úklid a sanitace lékárny
- Mytí a dezinfekce skla, nádobí a nástrojů
- Příjem zboží, kontrola exspirací
- Oprava a třídění DL
- Další administrativní a provozní činnosti Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPharmawell a.s.-prac.Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Pharmawell a.s.
  • Pharmawell a.s.
  • Kontakt : Regina Hübnerová
  • Adresa : Pharmawell a.s.-prac.Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

zboží

lékárny mytí

pc sanitárský

kurz

výhodou zkušenosti

prací

sanitárky

příjmem

vítány náplň

práce úklid