PopisSANITÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 roku, poté na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce na lůžkovém oddělení, operačních sálech a ostatních provozech zdravotnického zařízení
- Požadujeme: ŘP sk. B, sanitářský kurz výhodou
- Nabízíme: 1/2 třináctého platu dle hospodaření společnosti, dotaci na stravu, prémie, příplatky dle ZP, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Doubek Jindřich, e-mail: jindrich.doubek@sanus.cz (zašlete životopis), příp. odevzdejte v obálce na recepci, a to do 20.2.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r.o., Labská kotlina 1220/69, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně27300 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r. o.
  • PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r. o.
  • Kontakt : Jindřich Doubek
  • Adresa : PRVNÍ PRIVÁTNÍ CHIRURGICKÉ CENTRUM, spol. s r.o., Labská kotlina 1220/69, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

dobu

dle

zájmu

hospodaření

společnosti

dotaci

stravu

prémie