PopisNevystavovat doporučenky
Místo výkonu práce: 28. října 2020/231, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt: e-mailem.

Náplň práce:
- naskladňování zboží, výdej zboží, vyskladňování a balení zboží
- noční nevedeme, ale na každého vyjde dvakrát za měsíc sobotní směna

Požadavky:
- nadšení pro práci v logistice, vstřícný přístup a příjemné vystupování.
- čistý trestní rejstřík

Benefity:
- stravenky v hodnotě 100,-Kč
- finanční bonus za odpracovaný rok až 20.000,-Kč
- dotovaný program Cafeteria
- 5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč)
- motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.000,-Kč
- pracovní oděv je samozřejmostí
- celofiremní akce i výlety
- možnost zapůjčení auta a jízdního kola
- budete pracovat v suchém a čistém prostředí.
- atraktivní zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží.
- každý má u nás možnost profesně růst, ty nejšikovnější se mohou stát i vedoucími pobočky Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěT.S.BOHEMIA a.s.., 28. října 2020/231, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

T.S.BOHEMIA a.s.
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • Kontakt : Petra Kucharovičová
  • Adresa : T.S.BOHEMIA a.s.., 28. října 2020/231, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

20000kč

zboží

finanční

zboží

možnost

profesně

motivační

oděv

pracovní

kolegy