PopisVŠEOBECNÝ/-Á ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: zkušenost s IFRS nebo US GAAP - výhodou, AJ (středně pokroč.) pro komunikaci s klienty, znalost účetnictví dle českých účetních standardů, SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, dvouletou praxi v oboru
- Náplň práce: zpracování komplexního účetnictví pro klienty, příprava pravidelných měsíčních reportů, komunikace s klienty, příprava přiznání k dani z přidané hodnoty
- Nabízíme: prémie
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: marie.skutilova@aiccon.eu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWonkova 385/28, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

AICCON Services, s.r.o.
  • AICCON Services, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Skutilová
  • Adresa : Wonkova 385/28, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

klienty

účetnictví

příprava

všeobecnýá

reportů

oboru

náplň

práce

zpracování

komplexního