PopisMísto výkonu práce: Křižíkova 734/1, Ćeské Budějovice
Náplň práce: finální broušení výrobků, odpovědnost za kvalitu broušení, manuální broušení oceli, hliníku, nerezové oceli.
Požadavky: zkušenosti s broušením po svařování, zejména tenkých plechů, zodpovědný přístup - důraz na vizuálně kvalitní provedení
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, datum nástupu po dohodě se zaměstnavatelem.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěASPERA technology, Křižíkova 734/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-05-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-06-28T00:51:31

Společnost

ASPERA, spol. s r.o.
  • ASPERA, spol. s r.o.
  • Kontakt : Kateřina Samková
  • Telefon : +420 606 072 964
  • E-mail : job@asperatechnology.cz
  • Adresa : ASPERA technology, Křižíkova 734/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

broušení

práce

dobu

místo

možností

kvalitní

provedeníjedná

pracovní

poměr

určitou