PopisPožadujeme:
SOÚ/SŠ technického směru, ideálně zámečník
"Schopnost číst výkresy
"Schopnost spolupracovat v týmu
"Zodpovědnost, samostatnost
"Pozitivní a zodpovědný přístup k práci a kolektivu
"Ochotu pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)
Důraz na kvalitu a estetiku

Nabízíme:
-Práci v ryze české firmě v prostorách nové výrobní haly
-Nové zázemí pro odpočinek
-Plně placené obědy, stravování v místě firmy
-Práci v dobrém kolektivu
-Práci na plný pracovní úvazek
-Mzda 20 000 - 25 000 Kč + prémie za dobře odvedenou práci

Náplň práce:
-Obsluha a údržba strojních zařízení (pily, vrtačky, ohýbačky...)
-Příprava a výroba herních prvků pro dětská hřiště
-Práce pouze s nerezovou ocelí
-Analýza efektivity výroby
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLípová 1128, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

SAPEKOR s.r.o.
  • SAPEKOR s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Kloda
  • Telefon : +420 605 249 659
  • E-mail : kloda@sapekor.com
  • Adresa : Lípová 1128, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

požadujemesoúsš

údržba

firmy práci

dobrém

kolektivu práci

plný

pracovní

úvazek mzda

prémie

dobře