PopisNÁPLŇ PRÁCE
- Vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna
- Příprava podkladů pro daňová přiznání
- Spolupráce při měsíčních závěrkách, reportingu
- Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy
- Cestovní příkazy, Jednání s auditory a úřady
POŽADUJEME
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost podvojného účetnictví
- Orientace v daňovém systému
- Praxi na pozici účetní min. 2 roky
- Znalost práce na PC
- Komunikativnost a pozitivní přístup
- Spolehlivost, samostatnost a schopnost se učit, Znalost programu HELIOS ORANGE a znalost problematiky účtování evropských dotací výhodou
NABÍZÍME
- Zajímavou a různorodou práci v mladé dynamické společnosti
- přátelské pracovní prostředí v blízkosti Prahy ( Týnec nad Sázavou)
- Možnost osobního i profesního růstu
- Pružnou pracovní dobu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMETAZ Týnec a.s.- pracoviště, Ing. Fr. Janečka 147, 257 41 Týnec nad Sázavou Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-05T13:11:13

Společnost

METAZ Týnec a.s.
  • METAZ Týnec a.s.
  • Kontakt : Kamila Zelingrová
  • Telefon : +420 733 715 004
  • E-mail : kamila.zelingrova@metaz.cz
  • Adresa : METAZ Týnec a.s.- pracoviště, Ing. Fr. Janečka 147, 257 41 Týnec nad Sázavou

Klíčová slova

znalost

pracovní

práce

účetnictví

účetní

náplň

výhodounabízíme

dotací

evropských

účtování