PopisPrvní kontakt:
osobně: PO 08.00 - 09.00
telefonicky: PO - PÁ 08.00 - 14.00
e-mailem zaslat životopis na katerina.burivalova@draslovka.cz, hana.jirouskova@draslovka.cz

Náplň práce:
- pracovní úkony v laboratoři mezioperační kontroly
- kontrola kvality odpadních vod
- odběr a evidence vzorků k analýzám
- předávání výsledků analýz na výrobní oddělení a operativní vkládání do PC sestav
- práce s instrumentálními technikami (titrace,chromatografie)
- provádění rozborů podle stanovených postupů a dokumentace vstupní, výstupní a mezioperační kontroly všech strupňů výroby
- uživatelská údržba kontrolního zařízení

Požadujeme:
- min SŠ. vzdělání (chemický obor výhodou), vhodné také pro absolventy
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny 06-18, 18-06)
- trestní bezúhonnost a zdravotní stav bez omezení

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování a stravenky
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- lékařská péče v místě zaměstnavatele
- systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenu, kulturu, sport, zdraví a vzdělávání
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěHavlíčkova 605, Kolín IV, 280 02 Kolín 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
  • Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
  • Kontakt : Jiroušková Hana Mgr. Buřivalová Kateřina,
  • Telefon : +420 321 335 315,321 335 208
  • Adresa : Havlíčkova 605, Kolín IV, 280 02 Kolín 2

Klíčová slova

mezioperační

kontakt osobně

1806

prosperující

hpp

zaměstnání

perspektivní

omezenínabízíme

stav

zdravotní