Popis* První prac. smlouva na dobu určitou do 31.8.2019 s možností prodloužení nebo s možností přechodu na dobu neurčitou.
Požadavky: vzdělání střední odborné nebo úplné střední odborné s maturitou v oboru elektro nebo strojní.
Praxe 5 let v oboru seřizování a údržba strojů a zařízení.
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, aktivní přístup k práci, manuální zručnost, základní znalosti práce s PC, řidič. opráv. sk. B. Prac. pozice je fyzicky náročná a není vhodná pro alergiky.
Pracovní náplň: seřizování a údržba výrobních strojů a zařízení (plnící a etiketovací zařízení), přestavby strojů a zařízení, akutní opravy, běžná údržba, technické zajištění přípravy výrobního zařízení k plnění výkon. norem.
V případě zájmu nás kontaktujte: email: brunclikova@benasonet.cz , příp. poštou na adresu: benaSONET, s.r.o., Jakub čp. 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory. Obálku označte "uchazeč". Uchazeče budeme sami kontaktovat. Osobní schůzky pouze po telefonické dohodě, tel. kontakt: +420 734 727 786.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravenky.
Telefonický kontakt možný v pondělí - pátek v době od 6,00 hod. do 14,00 hod.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěbenaSONET, s.r.o. P, Jakub 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

benaSONET, s.r.o.
  • benaSONET, s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Brunclíková
  • Telefon : +420 734 727 786
  • Adresa : benaSONET, s.r.o. P, Jakub 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory

Klíčová slova

zařízení

strojů

údržba

prac

odborné

kontakt

seřizování

oboru

hod

střední