PopisSUPPLY CHAIN COORDINATOR
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Kontrola skladové zásoby, zajištění objednávek materiálu pro výrobu v dané kvalitě a množství, příprava expedice, zajištění přepravy, monitoring dodání, úzká spolupráce s ostatními odděleními, aktualizace interního systému
- Požadujeme:aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, min.středoškolské vzdělání, praxe v oblasti nákupu nebo logistiky vítána, spolehlivost, pečlivost, proaktivita.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, jednosměnnost, malý kolektiv, možnost občasné práce z domova
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: jana.bradlova@urbanalps.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUrbanAlps Czech s.r.o. HK, Pražská třída 48/145, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

UrbanAlps Czech s.r.o.
  • UrbanAlps Czech s.r.o.
  • Kontakt : Jana Brádlová
  • Adresa : UrbanAlps Czech s.r.o. HK, Pražská třída 48/145, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

práce

zajištění

supply

proaktivita

jazyka

komunikativní

úrovni

minstředoškolské

vzdělání

praxe