PopisŽIVOTOPIS zasílejte, prosíme, na adresu: personalista@ekosepar.cz
ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem , tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici STROJNÍK - Obsluha VZV, Kolový nakladač, kolový nakladač
s hydraulickou rukou
Náplň práce : koordinace nakládky vstupních a výstupních surovin ( papír , sklo , plast , kovy , elektroodpady, dřevo ) .
Požadujeme : strojní průkazy požadovaných skupin i jednotlivě ( VZV , kolový nakladač , obsluha hydraulické ruky , řidičské oprávnění skupiny B,C, popř. T ) , zodpovědnost a svědomitost , časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce .
Nabízíme : nástup možný ihned , jednosměnný provoz , volné víkendy , placené přesčasové hodiny , možnost rozšíření kvalifikace chybějících skupin ( řidič VZV , kolový nakladač ,obsluha hydraulické ruky , skupina C , ADR atd.. ) , roční odměny ,firemní akce , příspěvky na stravování , odpovídající platové ohodnocení od 27 000 Kč podle kvalifikace a zařazení .

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

EKO-SEPAR, s. r. o.
  • EKO-SEPAR, s. r. o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : EKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

kolový

nakladač

vzv

ruky

skupin

obsluha

jednosměnný

placené

víkendy

volné