PopisMísto výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem
Kontaktní osoba: Ing, Martina Teperová, e-mail: martina.teperova@vspp.cz

Vysoká škola podnikání a práva hledá asistenta/asistentku pro pracoviště v Ostravě

Požadavky na uchazeče:
- SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou/VŠ vzdělání
- uživatelská znalost práce s Google Docs, Microsoft office
- praxe na obdobné administrativní pozici výhodou
- podmínkou přijetí jsou výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- vítána je flexibilita a pozitivní přístup k práci
- schopnost rozpoznat prioritu v plnění úkolů, zabezpečit ad hoc zadání práce
- schopnost týmové spolupráce, včetně samostatného řešení úkolu
- ochota učit se novým věcem, neustále se rozvíjet a upevňovat týmovou sounáležitost

Pracovní náplň:
- zajištění agendy sekretariátu vysoké školy a souvisejících činností
- zabezpečení vnitřní komunikace a toku informací rektorátu na všechna pracoviště
- spolupráce při zpracování a kompletaci akreditačních spisů
- efektivní spolupráce při zabezpečení administrativní agendy s organizačními jednotkami školy
- komunikace se státní správou

Nabízíme:
- práci v dynamickém a přátelském prostředí
- zázemí stabilní instituce
- osobní přístup
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- dlouhodobou perspektivu
- odpovídající mzdové ohodnocení v souladu se Mzdovým předpisem VŠPP
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké výhody

Nástup do pracovního poměru ke dni 1. 3. 2019
Personální podklady obsahující strukturovaný životopis, kopii dokladu ke vzdělání přijímá personální oddělení VŠPP, Michálkovická 1810/181,Ostrava - Slezská Ostrava.
Přihlášku zašlete e-mailem či poštou nejpozději do 15. 2. 2019

Nabízíme:
- stabilní, zajímavou a odpovědnou práci na plný úvazek
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/důchodové pojištění, příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify i pro rodinné příslušníky)
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMichálkovická 1810/181, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  • Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  • Kontakt : Martina Teperová
  • Adresa : Michálkovická 1810/181, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

příspěvek

spolupráce

zaměstnanecké

plný

stabilní

týdnů

administrativní

úvazek

vzdělání

práci