PopisNáplň práce:
- kusová výroba součástí a dílů dle rozměrů a tolerancí stanovených výkresovou dokumentací
- samostatně stanovuje technologicko - výrobní postupy vlastních brousících operací
- provádí vlastní kontrolu a odzkoušení vyrobených předmětů za použití měřidel a zkušebních přístrojů
Požadujeme:
- min. SOU strojního zaměření
- praxe na obdobné pozici min. 5 let podmínkou
- výborná orientace ve čtení technické dokumentace
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost
Nástup dle dohody
V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, tak pošlete životopis na: personalni@ttmetea.cz, do předmětu zprávy uveďte "BRUSIČ - MODYNAS". Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHruškové Dvory č.p. 131, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

MODYNAS, s.r.o.
  • MODYNAS, s.r.o.
  • Kontakt : Gita Neckařová
  • Telefon : +420 567 113 133
  • Adresa : Hruškové Dvory č.p. 131, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

min

pozici

dle

samostatnost

zaměření

praxe

obdobné

let

podmínkou

výborná