PopisŽIVOTOPIS zasílejte, prosíme, na adresu: personalista@ekosepar.cz
ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem , tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici KONTROLOR KVALITY TŘÍDĚNÍ SUROVIN :
Náplň práce : vstupní a výstupní kontrola materiálových surovin ( papír , sklo , plast , kovy , elektroodpady ) . koordinace nakládky a vykládky materiálu , obsluha lisů , dotřiďování surovin , třídění kovů podle druhů a třídění elektroodpadů včetně drobné montáže .
Požadujeme : řidičské oprávnění skupiny B ( skupina C nebo T je výhodou ) , zodpovědnost a svědomitost , časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce .
Nabízíme : nástup možný ihned , jednosměnný provoz , volné víkendy , placené přesčasové hodiny , možnost rozšíření kvalifikace ( řidič VZV , kolový nakladač ,obsluha hydraulické ruky , skupina C , ADR atd.. ) , roční odměny ,firemní akce , příspěvky na stravování , odpovídající platové ohodnocení od 22 000 Kč podle kvalifikace a zařazení .

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

EKO-SEPAR, s. r. o.
  • EKO-SEPAR, s. r. o.
  • Kontakt : Životopis
  • Adresa : EKO-SEPAR, s.r.o., Hřbitovní 1214, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

surovin

třídění

skupina

kvalifikace

odpovídající

nástup

placené

víkendy

volné

provoz