PopisMísta výkonu práce: Plzeňský kraj
Kontaktní osoba: Lesovoi Vladislav, tel.: 773 921 601, e-mail: vladislav.lesovoi@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost
- praxe vítána
- základní znalost práce s PC
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
Náplň práce:
- práce v bezpečnostních orgánech
- kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- komunikace s policií ČR

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěALMAX WORK-Holding, družstvo, Plzeňský kraj, Plzeňský kraj Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-14T01:04:21

Společnost

ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • Kontakt : Vladislav Lesovoi
  • Telefon : +420 773 921 601(Po-Pá8:00-17:00)
  • E-mail : vladislav.lesovoi@almaxwork.cz
  • Adresa : ALMAX WORK-Holding, družstvo, Plzeňský kraj, Plzeňský kraj

Klíčová slova

práce

místa

práce

pc

spolehlivý

zodpovědný

přístup

práci náplň

orgánech

bezpečnostních