PopisMVP: Dobronická č.p. 1257, Praha 4
Kontakt: Zemek Petr, tel.: 545218533, e-mail: zemek@cbacorp.cz
Naše společnost se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Nyní hledáme
kolegu/kolegyni na pozici "Vedoucí divize úklidu a ostrahy pro Prahu a okolí".

Náplň práce:
- vedení a nábor bezpečnostních pracovníků a pracovníků úklidu
- péče o přidělené objekty v Praze a okolí
- komunikace se zákazníkem
- administrativa spojená s chodem svěřených objektů

Požadujeme
- praxe ve vedení minimálně 20ti lidí
- spolehlivost, samostatnost, ochotu
- flexibilitu, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- znalost MS Office (Excel, Word)
- zkušenosti v oboru
- čistý RT
-ochotu cestovat
- nástup ihned

Nabízíme
- možnost finančního růstu
- služební automobil
- služební telefon, PC
- zaškolení
- zázemí prosperující firmy
V případě zájmu zašlete svůj životopis na email zemek@cbacorp.cz . Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCba corporation a.s.002, Dobronická 1257, Kunratice, 148 00 Praha 414 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

cba corporation a.s.
  • cba corporation a.s.
  • Kontakt : Petr Zemek
  • Telefon : +420 545 218 533
  • E-mail : zemek@cbacorp.cz
  • Adresa : Cba corporation a.s.002, Dobronická 1257, Kunratice, 148 00 Praha 414

Klíčová slova

bezpečnostních

úklidu

služební

vedení

pracovníků

rtochotu

čistý

oboru

zkušenosti

word