PopisNáplň práce:
- zpracování účetních dokladů
- zpracování výkazů dle požadavků
- příprava a zpracování podkladů
- organizační a administrativní podpora
- pochůzky související s činností (soudy, úřady apod.)
- samostatné řešení dílčích úkolů
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví (praxe a znalost programu POHODA výhodou)
- MS Office uživatelsky – Word, Outlook, Excel (jednodušší vzorce, kontingenční tabulky…)
- příjemné a slušné vystupování
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, pečlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- ochota a schopnost se učit novým věcem
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí a kolektivu
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na kulturní a sportovní vyžití, příspěvek na penzijní připojištění)
- možnost odborného růstu na pozici samostatná účetní
- možnost další vzdělávání v oblasti účetnictví
V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, tak mi zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte "ÚČETNÍ/ASISTENTKA - TT METEA". Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTT METEA, a.s. - pracoviště, Hruškové Dvory 53, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T08:27:33

Společnost

TT METEA, a.s.
  • TT METEA, a.s.
  • Kontakt : Gita Neckařová
  • Telefon : +420 567 113 133
  • Adresa : TT METEA, a.s. - pracoviště, Hruškové Dvory 53, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

zpracování

znalost

možnost

pozici

organizační

příjemném

příspěvky

dovolené

týdnů

stravenky