PopisDISPEČER - KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
Náplň práce
- plánování a organizace mezinárodních přeprav (exportní/importní přepravy z EU)
- optimalizace tras
- komunikace s řidiči, předávání instrukcí a informací o nakládkách a vykládkách
- sledování průběhu přeprav a řešení vzniklých situací
- komunikace se zákazníky, speditérská činnost
Nabízíme Vám:
- po zkušební době možnost služebního auta
- zajímavá a různorodá práce
- mobilní telefon s neomezeným tarifem
- stravenky
- občerstvení na pracovišti
- odměna k pracovnímu/životnímu jubileu
- firemní akce
- přátelský tým, kde si všichni tykáme, maximálně se podporujeme
- práce na HPP - na dobu neurčitou
Požadujeme od Vás:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Aj nebo Nj na komunikativní úrovni (denní komunikace po telefonu)
- praxe velkou výhodou, orientace v dopravě nebo logistice podmínkou
- analytické myšlení, organizační schopnosti
- orientaci na zákazníka, týmového ducha, rozhodnost

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOSS logistics s.r.o. - pracoviště, Kladská 525, Poříčí, 541 01 Trutnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

MOSS logistics s.r.o.
  • MOSS logistics s.r.o.
  • Kontakt : Karolína Kudělková
  • Telefon : +420 778 535 010
  • Adresa : MOSS logistics s.r.o. - pracoviště, Kladská 525, Poříčí, 541 01 Trutnov 1

Klíčová slova

komunikace

práce

přeprav

dispečer

podporujeme

sšvš

vás

neurčitou požadujeme

dobu

hpp