PopisNáplň práce:
o kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí
o péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy)
o nábor řidičů
o organizace a hodnocení práce podřízených
o kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) včetně aktivního přístupu při řešení problémů
o jednání s novými zákazníky
Požadujeme:
o středoškolské vzdělání s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou)
o znalost práce na PC
o organizační a komunikační dovednosti
o samostatnost, chuť učit se nové věci
o ŘP sk. B
Nabízíme:
o zajímavou, samostatnou a různorodou práci
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o příjemné pracovní prostředí
o zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby aj.)

Kontakt:
- telefonicky: PO-PÁ 7:00-14:00 hod. - 720 042 744
- e-mailem: personalni@icomtransport.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTRADO-BUS, s.r.o. - pracoviště Třebíč, Průmyslová 159, Jejkov, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-28T07:27:43

Společnost

TRADO-BUS, s.r.o.
  • TRADO-BUS, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Wasserbauerová
  • Telefon : +420 720 042 744Po-Páod7:00do14:00hod.
  • Adresa : TRADO-BUS, s.r.o. - pracoviště Třebíč, Průmyslová 159, Jejkov, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

práce

řešení

včetně

náplň

prostředí o zázemí

autobusy

firemními

cestování

zvýhodněné

společnosti