Popismísto výkonu práce : Krnov
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví
- znalost daňové problematiky a DPH
- zkušenosti a praxi v účetní problematice a s kompletním zpracováním účetnictví, min. 3 roky praxe
- znalost mzdové problematiky a legislativy
- komunikace s finančním úřadem, pojišťovnami apod.
- znalost práce na PC, výhodou zkušenost s programem IS KARAT
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, zájem o účetní problematiku
- ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci a zázemí v prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostřední
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- jednosměnný provoz

Náplň práce:
- kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti (od prvotních dokladů po zpracování DPH a daňového přiznání až po závěrkové práce
- zpracování mezd a jejich zaúčtování, vedení mzdové agendy
Příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, 25 dní dovolená.
Hlásit se na e - mail : monika.simonkova@kres.cz
Z : 12.2.2019

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK R E S spol. s r. o., Cvilínská 325/7, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

K R E S spol. s r.o.
  • K R E S spol. s r.o.
  • Kontakt : Monika Šimonková
  • Adresa : K R E S spol. s r. o., Cvilínská 325/7, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

účetnictví

problematiky

práce

mzdové

zpracování

účetní

vedení

společnosti

práce kompletní

rozvoje jednosměnný