PopisPracovní náplň:
- montáž podlah, panelů, obvodů
- nebo montáž oken a dveří obytných modulů
- nebo montáž izolací
- nebo montáž střech/fasád obytných modulů

Očekáváme:
- SOU, SŠ vzdělání
- zkušenosti s montážními pracemi v oboru modulární výstavby
- orientaci v technické dokumentaci
- flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:
- stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- program benefitů - úhradu cestovného z práce a do práce, dotované stravování v místní moderní kantýně, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, Vánoční odpoledníček atd.)
- nástup ihned nebo dle dohody
- pracoviště Vizovice
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŘíčanská 1191, 763 12 Vizovice Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T14:30:29

Společnost

KOMA MODULAR s.r.o.
  • KOMA MODULAR s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Motýlová
  • Telefon : +420 737 668 836
  • Adresa : Říčanská 1191, 763 12 Vizovice

Klíčová slova

montáž

práce

program

obytných

režim

odměny

vzdělávání

kurzy

jazykové

tarify