PopisPro Ústav molekulární a translační medicíny LF UP hledáme uchazeče na pozici „grafik“.
Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání,
• velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office)
• komunikativní dovednosti ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem, flexibilita
• znalost programů Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Wordpress, Kretíva, Webdesign
Pracovní náplň:
• tvorba PR materiálů, jak tištěných, tak elektronických
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUniverzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny LF UP, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T10:42:41

Společnost

Univerzita Palackého v Olomouci
  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • Kontakt : Peter Vanek
  • Adresa : Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny LF UP, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

znalost

ústav

učit

novým

věcem

flexibilita znalost

programů

adobe

photoshop

illustrator