PopisMísto výkonu práce: areál SD Milada Chabařovice.
Náplň práce: zaměření na nákladní vozidla a stavební stroje.
Požadujeme: SO vzdělání / vyučen, ŘP sk. C výhodou, svářečský průkaz CO2, el.-plyn výhodou, min. 1 rok praxe.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, stravné, týden dovolené navíč, školení, zvýhodněné mobilní volání.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílát na uvedený e-mail. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným - 02: areál SD Milada Chabařovice, areál SD Milada Chabařovice, Chabařovice, 403 17 Chabařovice Mzda minimálně125 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Jaroslava Lacinová
  • Telefon : +420 417 941 121,417 941 119
  • E-mail : lacinova@vhs.cz
  • Adresa : Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným - 02: areál SD Milada Chabařovice, areál SD Milada Chabařovice, Chabařovice, 403 17 Chabařovice

Klíčová slova

výhodou

práce

místo

navíč

mzdové

ohodnocení

stravné

týden

dovolené

školení