PopisA16 z:13/2/2019
Náplň práce:
- obsluha CNC stroje
- manipulace s materiálem a polotovary
- kontrola materiálu a hotových výrobků
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
- komunikace s ostatními pracovníky výroby, údržby a kvality.
Požadujeme:
- manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení podle zkušeností, motivační složky mzdy, docházkový bonus (1.200,- Kč), mimořádný bonus za práci o víkendu (800,- Kč), příspěvek na stravování ve formě stravenek (100,- Kč)
- letní a zimní bonus (50%+50% ze základní mzdy), roční bonus za splnění výrobního plánu (30% ze základní mzdy), příspěvek na penzijní připojištění (500,- Kč/měsíc), týden dovolené navíc.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHiTECO Czech s.r.o. - průmyslová zóna Nošovice ( hala Převodovkárna HMMC), Hyundai 700/3, Nošovice, 739 51 Dobrá Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

HiTECO Czech s.r.o.
  • HiTECO Czech s.r.o.
  • Kontakt : Petr Přílučík
  • Telefon : +420 596 144 094
  • Adresa : HiTECO Czech s.r.o. - průmyslová zóna Nošovice ( hala Převodovkárna HMMC), Hyundai 700/3, Nošovice, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

bonus

mzdy

příspěvek

základní

a16z1322019 náplň

letní

složky

docházkový

mimořádný

práci