PopisPracovní náplň:
výstupní kontrola a třídění výrobků

Požadavky:
praxe ve výrobní společnosti výhodou; průkaz jeřábníka, vazače nebo řidiče motorového VZV výhodou

Nabízíme:
Závodní stravování nebo stravenky, pravidelné čtvrtletní prémie stabilizační a motivační povahy

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním životopisu (CV) na e-mail: radek.vacula@presbeton.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPRESBETON Nova, s.r.o. - pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 118, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

PRESBETON Nova, s.r.o.
  • PRESBETON Nova, s.r.o.
  • Kontakt : Radek Vacula
  • Telefon : +420 581 616 236
  • Adresa : PRESBETON Nova, s.r.o. - pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 118, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

pracovní

výhodounabízíme závodní

životopisu

hlásit zasláním

povahyzájemci

motivační

stabilizační

prémie

čtvrtletní

pravidelné