PopisTERÉNNÍ PRACOVNÍK/ -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
POŽADUJEME:
- vzdělání splňující podmínky dle zákona 1085/2006 Sb. na pozici pracovníka v sociálních službách, podmínkou je absolvonaný kurz "Pracovník v sociálních službách", komunikační dovednosti, umění jednat v krizových situacích, rozhodnost, schopnost týmové práce, empatie, spolehlivost, zodpovědnost…
Výhodou je praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, znalost sociální sítě, znalost z oboru adiktologie a orientace v drogové problematice
NÁPLŇ PRÁCE:
- poskytování služeb klientům (uživatelům drog) v oblasti drog a drogových závislostí v terénu, spolupráce s návaznými službami, administrativní úkony, spojené s poskytováním služby, spolupráce na rozvoji služby, podílení se na tvorbě metodik apod.
Pracovní úvazek: v případě zajištění potřebných finančních prostředků může být PS prodloužena.
Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu, bezplatná účast na supervizích a pořádaných vzdělávacích kurzech, 6 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Acs Lenka Ing., tel.: 725457260, volat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: vedouci.atk@mostknadeji.cz - zájemci zašlou životopis a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany. Zájemcům, kteří zašlou životopis bez motivačního dopisu, nebude poskytnuta zpětná vazba za strany zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Osobně se můžete dostavit po předchozí telefonické domluvě. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPetra Jilemnického 1929/9, 434 01 Most 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

Most k naději, z.s.
  • Most k naději, z.s.
  • Kontakt : Lenka Acs
  • Telefon : +420 725 457 260
  • Adresa : Petra Jilemnického 1929/9, 434 01 Most 1

Klíčová slova

práce

sociálních

znalost

oboru

spolupráce

službách

životopis

drog

zašlou

služby