PopisMísto výkonu práce: U Dálnice č.p. 261, 403 39 Chlumec u Ústí nad Labem, práce po celé ČR - doprava zajištěna.
Náplň práce: příprava dočasných i trvalých dřevěných klecí, montáž bednění, výztuže, betonáře.
Požadujeme: vyučení, praxi v oboru min. 2 roky.
Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč., odměny, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt: osobně po telefonické domluvě. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROVIA CS, a.s., odštěpný závod oblast Čechy západ - UL, U Dálnice č.p. 261, 403 39 Chlumec u Ústí n. L. Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

EUROVIA CS, a.s.
  • EUROVIA CS, a.s.
  • Kontakt : Martina Čulíková
  • Telefon : +420 475 656 224
  • E-mail : martina.culikova@eurovia.cz
  • Adresa : EUROVIA CS, a.s., odštěpný závod oblast Čechy západ - UL, U Dálnice č.p. 261, 403 39 Chlumec u Ústí n. L.

Klíčová slova

práce

místo

betonáře požadujeme

telefonické

osobně

připojištění kontakt

penzijní

příspěvek

stravenky

odměny