PopisMísto výkonu práce: Pilnáčkova č.p. 380/3, 500 03 Hradec Králové 3

PRACOVNÍK/-ICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 7. 2016, třísměnný (noční) provoz
- Náplň práce: práce na úseku přípravy pokrmů, obsluha zákazníků, běžné úklidové práce; po absolvování úvodní tréninku možnost přestoupit na pozici baristy/-ky s vyšším finančním ohodnocením
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Nabízíme: nápoje, příspěvek na stravování, pravidelný růst mezd až 10% ročně
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, mladistvé, OZP
- V případě zájmu kdykoliv volejte na tel.: 724 104 306 nebo se zastavte osobně mezi 7:00 - 20:00 hod. na adrese: Pilnáčkova 380/1, HK (Gočárův okruh) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMcDonald´s ČR spol. s.r.o. - HK, Pilnáčkova 380/3, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2016-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T00:55:07

Společnost

McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 724 104 306
  • E-mail : RM21@cz.mcd.com
  • Adresa : McDonald´s ČR spol. s.r.o. - HK, Pilnáčkova 380/3, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

pilnáčkova

místo

vhodná

min

základní

vzdělání

nabízíme

nápoje

příspěvek